منوی دسترسی سریع
null

شرکت بیمه کارآفرین

پیشرو در ارائه خدمات بیمه های زندگی

نمایندگی

بیمه کارآفرین, یکی از شرکت های پیشرو در زمینه خدمات بیمه, ارائه دهنده بیمه عمر وسرمایه گذاری و دیگر بیمه نامه ها به ده ها هزار نفر در ایران است. بیمه کارآفرین با بیش از یک دهه تجربه در مدیریت و تصمیم گیری
های خود یک شهرت مستحکمی برای اعتماد مشتریان ساخته است.

خدمات این شرکت به مردم کمک میکند امنیت مالی خودشان را بسازند, برای بازنشستگی آماده باشند, و از خطرهای احتمالی مالی آن ها را محافظت میکند. نمایندگی کارآفرین برترین ارایه کننده خدمات بیمه ای در زمینه مستمری های سالیانه, بیمه عمر انفرادی سالیانه و کوتاه مدت است.

 

بعنوان عضوی از شرکت بیمه کارآفرین, ۲۵۴۳ و همکاران آن به مردم کمک میکنند تا آینده بهتری برای خودشان بسازند بوسیله حفاظت از خانواده ها و رویاهایشان.

 

شما بعنوان صاحب کار مستقل ۲۵۴۳ , با ابزار بازاریابی و راهبری دفاتر خانگی ۲۵۴۳ و  پشتیبانی رهبران با تجربه که خودشان کسب و کار بیمه ای شان را از صفر ساخته اند, حمایت میشوید.

 

چند حقیقت پیرامون ۲۵۴۳

 بیش از 50 هزار بیمه نامه عمر توسط همکاران در سراسر ایران هدیه شده است.

در حال حاضر، بیش از 100 نفر از همکاران ما دارای گواهینامه مشاوران بیمه، و  بیش از 20 نفر از همکاران ما مشاور ارشد بیمه در کشور هستند.

 

ما تنها بیش از 300 نماینده دارای مجوز در تهران داریم. رهبری اجرایی این شرکت دارای بیش از یک دهه تجربه در صنعت شبکه سازی است.

 

از طریق شرکت های بیمه طرف قرارداد، همکاران دارای مجوز ما  خدمات متنوع بیمه ای از جمله خدمات بیمه عمر و سرمایه را ارائه میدهند.