منوی دسترسی سریع
null

یک تجارت خدمات بیمه که برای کمک به دیگران به شما پاداش میدهد

مدل سنتی بیمه در مقابل مدل۲۵۴۳

وقتی نماینده ها بزرگتر میشوند و مهارتها و مشتری هایشان را افزایش میدهند ، دوست دارند که کار آن ها هم همانطور پیشرفت کند

مدل نمایندگی بیمه سنتی

  • بعنوان کسی که نمایندگی بیمه سنتی را دارد، که بعنوان نماینده جنرال هم میشناسند، شما  زمان بسیاری زیادی را صرف استخدام و متخصص های حرفه ای فروش میکنید. شما خودتان را واگذار میکنید
  • درامد شما نه تنها بسته به فروش خودتان است، بلکه به فروش هایی که توسط نماینده هایتان انجام میشود. همچنن میتوانید درامد خودتان را افزایش دهید : یا انگیزه نماینده های خود را کم کنید. یا به جای آن بیشتر به آن ها کارمزد بدهید تا بیشتر به شما برسد.
  • این بدان معناست که فروشنده های شما تنها میتوانند با بیشتر شدن کارمزدشان توسط قرارداد باشما رشد کنند (که نتیجه ان کم شدن درامد شماست) یا اینکه از شما جدا شوند و نمایندگی خودشان را بسازند و رقیب شوند.
  • وقتی یک نماینده جدا میشود، شما نه تنها درامد غیرفعال نخواهید داشت،  شما مشتری هایی که توسط آن نماینده ها را داشتید را از دست میدهید. چرا که مشتری ها عموما بدلیل رابطه ای که با نماینده خود دارند ، نماینده خودشان را دنبال میکنند.
  • در بیشتر مواقع، تنها راهی که یک نماینده میتواند در درازمدت موفق بماند اینست که تیمی را بسازد که رشد کسب و کار نماینده ها را محدود کند. شما در موفقیت محدود انها باقی میمانید.

مدل تجارت ۲۵۴۳
● بعنوان مدیر ارشد بازاریابی شرکت (که به همان نماینده جنرال شبیه است)، شما همکارانی قوی استخدام و پرورش میدهید و. بصورت غیر مستقیم از فروش انها درامد دارید.
● این رهبرهای قدرتمند، رهبرهای قویتری میسازند تا بتوانند. سازمان خودشان را بسازند. و اینجا قسمتی از تفاوت ۲۵۴۳ این است:   اگرچه همکاران ارتقا پیدا میکنند و در همان سطح شما قرار میگیرند اما شما همچنان از انها درامد کسب میکنید. بدلیل اینکه ما به انها کمک کردید تجارت خودشان را. بسازند.
● هیچ محدودیتی برای تعداد فروش ها و. مشتری های که شما به پیشرفت ان ها کمک میکنید وجود ندارد.
● وقتی تیم شما پیشرفت میکند ، شما درامد بیشتری دارید. حتی وقتی انها هم در سطح شما یا  بیشتر. باشند.
● .شما به عنوان رهبر انها کاملا در. اختیار. موفقیت نامحدود انها هستید.

 

یک میراث خوانوادگی بسازید

۲۵۴۳ همکاران خود را پشتیبانی و تحسین میکند که انها خانواده خودشان راهم در تجارتشان بیاورند در حقیقت طرح کاری ۲۵۴۳ کمک به تسحیل دخیل شدن آنها  میکند.

ما معتقدیم که قطعا تصاعد نمایی ایجاد میشود وقتی که یک خانواده باهم کار میکنند تا به هدفهایشان برسند.  بعضی از تشویقها و انگیزه ها برای تجارت خانوادگی ۲۵۴۳ شامل :

 

کیفیت زمانی بیشتری در. کنار همدیگر

  • کارایی بیشتر با استفاده از اهرم سازی اعضای خانواده که هرکدام استعدادو مهارت منحصر بفرد دارند
  • یک محیط کاری مثبت با حمایت اعضای خانواده خود باعث رشد و رونق است
  • شتاب بخشیدن به دستیابی به اهداف
  • میراثی که میتواند بین نسل ها منتقل شود

تجارت۲۵۴۳  شما میتواند اینده خانواده را تأمین کند .

وقتی که تجارت ۲۵۴۳تان را گسترش میدهید، یک تجارت بلندمدت میسازید که میتواند. سالها ادامه داشته باشد. و از خانواده شما سالهای سال نگهداری کند

 

ترکیب کردن خانواده و تجارت زندگی خیلی از همکاران ۲۵۴۳ را غنی تر. میکند.

با خانوادتان صحبت کنید. و. ببینید. که ایا ساختار این تجارت مناسب هست یا خیر.

 

شامل: 1 - جزوه بینظیر انقلاب باور ها برای رشد سریع همه شبکه سازان 2- مجوز حضور در وبینار آموزشی انقلاب باورها 3- کارت بانکی نور امید و استفاده از خدمات تخفیفی در سراسر کشور 4- عضویت در باشگاه مشتریان رسپینا و آمینا کلاپ 5- امکان بهره مندی از موقعیت باشگاه داری